خرید گندم

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 29 ارديبهشت 1395 در ساعت 11 : 47 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران :

خریدار گندم از واردکنندگان بخش خصوصی هستیم

شرکت بازرگانی دولتی ايران در راستای حمایت از تولید داخل و تامین نیاز بخشهای مختلف کشور، گندم موجود خودرا با قیمت مصوب هر کیلو 900 تومان به بخش صنف و صنعت می‌فروشد و از واردکنندگان بخش خصوصی به قیمت رقابتی گندم خریداری می‌کند.

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: این شرکت آمادگی دارد تا در راستای حمایت از تولید داخلی، گندم موجود خود را با قیمت 900 تومان به عموم مصرف کنندگان بخش صنف و صنعت و نانوایان آزادپز کشور  به هر میزان که متقاضي باشند، به فروش برساند.

دکتر علی قنبری در خصوص میزان و نحوه فروش گندم ها تاکید کرد: میزان فروش گندم به صنوف و صنایع،  براساس پروانه فعالیت و بهره برداری واحدهای صنفی و صنعتی می باشد و تحویل گندم نیز از محل سیلوهای شرکت انجام خواهد شد.

دکتر قنبری همچنین از آمادگی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران برای خرید گندم وارداتی از واردکنندگان بخش خصوصی خبر داد.

وی افزود: شرکت بازرگانی دولتی ایران آمادگی دارد تا گندم خارجی که توسط بخش خصوصی به کشور وارد شده را با قیمت رقابتی خریداری کند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی خرید گندم وارداتی با قیمت رقابتی از بخش خصوصی را منوط به ارائه ی معرفی نامه صادر شده از سوی سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان توسط وارد کنندگان بخش خصوصی برشمرد. 

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران تاکید کرد : کما کان گندم مصرفی نانوایان یارانه ای پز کشور به همان قیمت پایه 6650 ریال عرضه می گردد و مطابق سهمیه  بندی مشخص توزیع خواهد شد و هیچگونه محدودیتی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :